Chess

Chess by Cellufun 1.0.0.3

Świetne szachy w wersji java

Chess to gra przenosząca na komórki rozgrywkę w szachy. Jeśli nudzą Cię inne gry java, spróbuj swoich sił w grze, która nigdy się nie zestarzeje. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wiele opcji konfiguracji
  • Intuicyjne sterowanie

Wady

  • Brak podpowiedzi

Bardzo dobry
8

Chess to gra przenosząca na komórki rozgrywkę w szachy. Jeśli nudzą Cię inne gry java, spróbuj swoich sił w grze, która nigdy się nie zestarzeje.

Przed rozpoczęciem gry w szachy, warto poświęcić kilka chwil na przyjrzenie się opcjom dostępnym w grze Chess. Możemy wybrać stronę, poziom inteligencji komputerowego przeciwnika, włączyć zegar i wiele innych. Chess oferuje również ciekawe menu zawierające statystyki. Możemy dowiedzieć się ile razy graliśmy, ile razy zwyciężyliśmy lub przegraliśmy. Możemy nawet zagrać przez internet z żywym przeciwnikiem. Mało które gry java mogą pochwalić się takim bogactwem opcji.

Sterowanie w Chess jest proste i intuicyjne. Figury przesuwamy używając przycisków klawiatury i strzałek. Szachownica jest bardzo czytelna. Podczas gry możemy cofnąć nasze posunięcia lub poddać rozgrywkę. Niestety nie gra nie oferuje podpowiedzi.

Chess nie pretenduje do bycia najlepszą grą w szachy, ale sprawdzi się jako ćwiczenie umiejętności przed pojedynkami z żywym przeciwnikiem. Ma taką zaletę, jak inne gry java - masz ją w kieszeni i możesz w nią zagrać zawsze i wszędzie.

Najczęściej pobierane Planszowe na Java

Więcej
Chess

Download

Chess by Cellufun 1.0.0.3

Opinie użytkowników o Chess